Daniel Joza

rok narození: 2010

Dan se zapojil do programu v roce 2017 a závodí na klubových přeborech. Má rád vaření a miluje vodu a tvrdí, že když ho nepotopíme, tak on nás taky nepotopí. Pracujeme na splývavé poloze, na osamostatnění a na položení se na záda.

Plave s námi 1x týdně.

Mamka Andělka: Plave 1x týdně od září roku 2017….ty bláho to to letí…., pro nás jeden z nejhezčích časů Dandovo a mého života s ním 🤗Daneček začal plavat již ve školce v bazéně 2x2m a bavila ho vždycky studená voda. Pak začal plavat souběžně ve své škole ZŠ Tolerance a také na para plavání v SK KONTAKT PRAHA, dnes PARA PLAVÁNÍ PRAHA.

Daneček úplně rozkvetl a zažíval něco nového a báječného pravidelný čas sám pro sebe. Plavání, voda a instruktor přímo pro něj. Ať plaval s kýmkoliv na Strahově vždy si k němu našli svou cestu a on se tam dodnes nesmírně těší a když jsou velké prázdniny už se ptá kdy zase začne plavání. Kdyby mohl tak ty prázdniny úplně vynechá. Para plavání přineslo Danečkovi nové kamarády a přátelství, pravidelný čas ve vodě na bazénu, který si nesmírně užívá a začíná si toho času i jinak vážit než předtím. Nesmírně se těší na všechny od Honzy, Monči, Alči, Matěje, Štepána, Ábu, Šášu, prostě hodné lidi s velkým srdcem a umem si najít ke každému plavci ať malému či velkému svou vlastní cestu.

My jsme za to nesmírně vděční, že do takovéhoto kolektivu patříme a můžeme docházet a dál a dál se snažit být ve vodě lepší a lepší. Děkujeme za to že jste a tohle vše nám umožňujete i přes všechny překážky, administrativu a teď všechna nařízení.

Podporuji nás: