Jihlavský ježek 2023

V sobotu 14. října jsme se vypravili na Jihlavského ježka. Tým převážně dětských plavců vhodně doplnili zkušení plavečtí matadoři a skvělou fanouškovskou atmosféru spoluvytvářeli rodiče.

Výrazná osobní zlepšení předvedli na obou plavaných tratích Karolína Horáková a Tadeáš Saitz, pozadu s jedním osobním zlepšením nezůstali ani Kamila Vodrážková a Matěj Gabzdil (oba na 50VZ) a celkový počet 8 překonaných osobních rekordů v týmu PARA PLAVÁNÍ PRAHA dovršili Nela Kuiper (50P) a Eduard Prokop (50VZ). 

Poslední dva jmenovaní si z jihlavského bazénu vylovili celkem tři cenné kovy (2-0-1), ale k medailím je třeba dodat, že vyhlašování probíhalo podle časů bez ohledu na klasifikační třídu, proto byli plavci s těžším handicapem medailově znevýhodněni, navíc výkony plavců odpovídají začátku plaveckého roku a plavci z projektu Paralympijské naděje mají za sebou první týdny v náročném režimu s dvouhodinovými tréninky a jsou tudíž v únavě bez vyladění. Nakonec účastnickou medaili obdrželi v rodinné atmosféře závodu všichni plavci. 

K osobním rekordům a ke všem výkonům plavcům blahopřejeme, rodičům děkujeme za dopravu, fandění a servis svým ratolestem a budeme se těšit na společné tréninky a další závody. Děkujeme SK Vodomílek za organizaci, díky také Alče za trenérské vedení a Máše za videodokumentaci celého závodu.

Vyhlížíme listopadový přelet Brněnského Draka nad Bazénem Za Lužánkami a těšíme se na další společné zážitky. A BRAMBORY!

Předseda Šáša

Pozvánka / Propozice / Výsledky celek/ Výsledky klub / Foto / Video

Podporuji nás: