Kutnohorská vlnka 2024

V sobotu 17. února jsme se se čtrnácti plavci vydali do Kutné hory a zahájili jsme závodní rok 2024 vskutku parádně. Robin Bušek a Leo Eroshenko vůbec poprvé okusili soutěžní atmosféru mimo domovský Bazén Strahov a oficiální závodní premiéry se rozhodně nezalekli. Robin předvedl dvě pěkné padesátky znakem, byť na té druhé se už trochu projevila únava. Leo zvládl stejnou trať a přidal druhou padesátku kraulem v takřka raketovém tempu. Ani ostatní naši plavci se nenechali zahanbit. Johanka Čipižáková zaznamenala 3 osobní rekordy, Isabella Fanta s Lukášem Pávem po dvou a Luky navíc přidal motýlkovou závodní premiéru, Isabella se na stovce volným způsobem zlepšila dokonce o téměř 20 vteřin, gratulujeme! Oficiální premiéru na trati 50 prsa skvěle zvládla Kája Horáková. Matěj Gabzdil a Marek Bosák s Kamilou Vodrážkovou sice za svými osobními maximy o něco zaostali, ale jejich příspěvek k celkovému obrazu reprezentace klubu byl neméně významný.  

Tým nejmladších a začínajících plavců doplnili Víťa Feller a Míša Jiroušková, kteří svoji účast na Vlnce ozdobili každý hned dvěma osobními rekordy. V Kutné hoře nemohl chybět ani domácí odchovanec Lukáš Hnát, který zlepšením na padesátce volným způsobem dovršil celkem tucet osobních rekordů našich paraplavců na Vlnce. 

Fanclub tvořili maminky a tatínkové, kteří povzbuzovali, fotili a rodinnou atmosféru závodu dotvořily sourozenci našich plavců Markétka Pávová a Vendula Čipižáková, které ovládly rozplavbu závodů nejmladších plavců bez handicapu. 

Díky všem za nasazení i reprezentaci klubu a 23. března vyjíždíme do Sokolova a Karlových Varů na POHÁREK! 

Šáša  

Podporuji nás: