Robin Bušek

rok narození: 2010

Robin začal plavat v roce 2020 a na závodní premiéru pilným a trpělivým tréninkem teprve čeká. Robin má z plavání nefalšovanou radost, pokyny trenérů plní s nadšením a spolupráce s ním je potěšení. 

Robin plave 2x týdně.

Robin a mamka Jindra: Plavání je úžasné, poskytuje mi radost z pohybu a současně se učím koordinovat pohyb končetin, hlavy a dýchání, což je pro mne opravdu výzva. Učím se soustředit na jeden okamžik a to při mé roztěkanosti není úplně snadné.

Vodu mám rád, ale zároveň ve mě budí zvláštní pocit respektu, nejistoty. Není to dlouho, co pro mě bylo mytí vlasů bojem o život. Už na prvním tréninku s Matějem jsem si však hlavu sám ponořil pod hladinu a teď klidně zvládám dýchat do vody. S láskyplnou pomocí a nekonečnou trpělivostí stále usměvavých a pozitivně naladěných trenérů a trenérek se teď snažím o nové plavecké způsoby.

Jen samotný příchod na bazén je, jako když vstupujete do jiného světa, vítá nás krásná energie, na kterou se pokaždé těšíme a za kterou moc děkujeme nejen Náčelníkovi a jeho báječnému týmu, ale i ostatním lidem na bazénu, kteří se rozhodli žít naplno.

Podporuji nás: