Strahovský kapr

Ve středu 28. června jsme uspořádali závod Strahovský kapr – letní klubový přebor. Letní i zimní variace klubového přeboru jsou určené začínajícím plavcům i neplavcům. Jde o rozvojový závod, kde poskytujeme těmto začátečníkům asistenci i během závodu. Závod je otevřen i plavcům, kteří už startují v závodech pohárové série a na klubovém přeboru si mohou vyzkoušet netradiční disciplíny. Závod je pro klub testem, které plavce už bude možné v dalším období hlásit do závodů, pro plavce je ochutnávkou závodní atmosféry v rodinném prostředí. Celkem v této závodní degustaci plavalo 24 plavců.

Na ruční časomíře a za pozornosti všech akreditovaných fotografů z řad rodičů padlo 11 osobních rekordů a po strop zaplněné tribuny Bazénu Strahov byly svědky hned pěti absolutních závodních premiér našich nejmladších plavců za pečlivého průvodcovství našeho personálu. 

Para plavecký kmen pak zasedl ke společnému zhodnocení závodu i uplynulého plaveckého roku v Restaurantu Petřín. Řízky, pizza a tóny kytary Dobrého ducha Josepha vyprovázely naše plavce vstříc letním prázdninám, které budou pro některé charakterizovány letním soustředěním KEMP STRAKONICE – letos 30 let v nepřerušené řadě od 1993 pořádaném ČESKÉ PARA PLAVÁNÍ z.ú. A Brambory!

Výsledky  /  Fotky

Podporuji nás: